Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad na ulici
Datum nahlášení
25.08.2022
Kategorie závady
Černá skládka
Popis závady
Dobrý den,
na parkovišti nebo odpočívadle naproti bývalé Destě je odstavený návěs kamionu, ze kterého někdo postupně vytahal neuvěřitelné množství odpadu, povětšinou ledniček.
Zjevně to nikomu nevadí, vždyť kolem muselo projet nesčetněkrát auto Policie, Městké policie ale i zaměstnanců magistrátu.
S pozdravem
Lokalita závady
Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Tato záležitost je řešena ve spolupráci s Policií ČR a vlastníkem pozemku.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email