Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Neodklizene vrstvy spadaného listí
Datum nahlášení
25.11.2019
Kategorie závady
Čištění komunikací
Popis závady
V ulici Dvorská jsou na chodnících a podél silnice vrstvy tlejícího listí.
Lokalita závady
Dvorská, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Ulice Dvorská bude vyčištěna od listí při pravidelném úklidu, tj.ve středu 27.11. 2019.
Iva Smetáková má v kompetenci:
Čištění komunikací
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email