Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Uklid znacky po oprave schodu u ZS Kopernikova
Datum nahlášení
25.11.2021
Kategorie závady
Dopravní značení
Popis závady
Uklid znacky po oprave schodu zs koperniko a
Lokalita závady
Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email