Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Havarijní stav vozovky.
Datum nahlášení
26.01.2018
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Adresa : V Domkách 207 , Hudcov .
Na podzim se na zásyp děr ve vozovce,použil asfaltový recyklát. Tento recyklát se běžným provozem téměř okamžitě roznesl po celé vozovce a při nájezdu u rodinných domů dochází nánosu jejich parkovacích míst a poškozovaní jejich povrchů.Následně vyprázdněné díry v komunikaci vlivem povětrnostních podmínek se více vymleli . Provoz přes tyto vodou zaplněné díry zapříčiňuje zašpinění plotového zdiva , voda se dále dostává do elektroinstalace. A různé vyhýbací manévry řidiče nutí jezdit přes nájezd , které patří investorům jednotlivých domů.Vyzívám Vás k okamžitému postupu , ať nerostou škody na jiném , něž městském majetku.
Děkuji za rychlé řešení DČ
PS: Tato situace se řeší již několik let.
Lokalita závady
V domkách, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci řešíme, dle klimatických podmínek budou provedeny výspravy.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email