Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Povalená dopravní značka
Datum nahlášení
26.01.2018
Kategorie závady
Dopravní značení
Popis závady
Spadlá tyč s dopravním značením u vjezdu do točny MHD v Proseticích.
Lokalita závady
Bystřanská, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Již jsme zadali k opravě.
D.Městka
odbor dopravy
Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email