Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Bordel
Datum nahlášení
26.01.2018
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dobrý den , chtela bych potázat na neuvěřitelný bordel v keřích a travy , na miste luna teplice, přímo nad schodama u kramku na luně,nedá se už na to ani koukat... všímam si zamestnancum od uklidove služby ale ty to vždy projdou jako by tam nic nebylo...pokecají ,ale prace ýadna,,,dekuji o uklid ...
Lokalita závady
Trnovany, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Podnět bude předán technikovi společnosti Marius Pedersen a.s., která zajišťuje pro město údržbu zeleně. Situace bude také prověřena na místním šetření dne 1/2/2018.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email