Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Uvolněné desky na zídce
Datum nahlášení
26.01.2020
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
U domu čp. 2553 v ul. Josefa Hory, Teplice, vede chodník kolem boční strany domu, k němuž přiléhá postranní zídka. Na horní části této zídky jsou dlaždice, z nichž tři jsou uvolněné; zobrazeno na přiložené fotografii.
Lokalita závady
Josefa Hory 2553, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáváme k opravě.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email