Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Ucpaná kanalizacie
Datum nahlášení
26.01.2022
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
V ulici Fráni Šrámka 2582 je ucpaných několik kanálových vpustí na hlavní silnici stojí voda.
Lokalita závady
Fráni Šrámka, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. V minulých dnech byl předán podnět Správě a údržbě silnic Ústeckého kraje k pročištění vpustí na komunikaci v ulici Fráni Šrámka, která je ve vlastnictví Ústeckého kraje. Dnes bylo na základě Vašeho hlášení urgováno odstranění problému. Děkujeme za pochopení a strpení.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email