Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Autovrak na silnici
Datum nahlášení
26.02.2019
Kategorie závady
Autovraky
Popis závady
Shořelé auto stojí už skoro rok na výjezdu z Teplic na Novoveské ulici.
Lokalita závady
ulice Novoveská, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozidlo již probíhá úředním postupem dle §19 zákona č. 13/1997 a v nejbližší době jej bude vlastník komunikace - Správa a údržba silnic Ústeckého kraje - odstraňovat.
Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email