Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nesvítí lampa
Datum nahlášení
26.02.2020
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Již druhý týden nesvítí lampa veřejného osvětlení číslo 4540 v ulici 5. května před domem č.p. 248.
Lokalita závady
5. května 248, Teplice, 415 10, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email