Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odmontovaná značka
Datum nahlášení
26.02.2020
Kategorie závady
Dopravní značení
Popis závady
U nájezdní komunikace ke vchodům Novoveská 3090-3093 je odmontována značka zákazu vjezdu.
Lokalita závady
Javorová, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email