Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Propadla destova vpust
Datum nahlášení
26.03.2018
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
U vchodu do domu Doubravicka 1656/1,Teplice, oproti okolnimu asfaltovemu chodniku je kruhova destova vpust propadla o cca 10 cm
Lokalita závady
ulice Doubravická 1656/1, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu předáváme správci dešťové kanalizace.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email