Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Vrak auta
Datum nahlášení
26.03.2020
Kategorie závady
Autovraky
Popis závady
Vrak auta již déle jak měsíc u vchodu do zámecké zahrady pod mostem u bývalého koupaliště.
Lokalita závady
Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email