Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškození silnice
Datum nahlášení
26.04.2022
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Dobrý den, prosím o opravu silnice před domem Jateční 1084. Jedná se o nerovný povrch ,opravované záplaty jsou už rozbité. Jde o neskutečné otřesy baráku a hluk při průjezdu jak osobnich tak nakladnich aut. Děkuji za kladné vyřízení s pozdravem Olejníková.
Lokalita závady
Jateční, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Komunikace v ulici Jateční není majetkem statutárního města Teplice. Vlastníkem této komunikace je Ústecký kraj, proto Váš požadavek předáváme Správě a údržbě silnic Ústeckého kraje.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email