NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

260520_b5c5

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškozená zeleň nepoužívaným rámem na reklamu

Datum nahlášení
26.05.2020

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Trávník je poničen lidmi, kteří si přes něj zkracují cestu do obchodu Billa (Přítkovská ul.) a také na něm situaovaným a nepoužívaným rámem na reklamu.

Lokalita závady
Přítkovská 1613/2, Teplice, 415 01, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email