Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Rozbité lavičky
Datum nahlášení
26.06.2020
Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady
Dobrý den, chci nahlásit dvě rozbité lavičky v ulici Unčínská
Lokalita závady
Unčínská 1511/7, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada byla předána správci laviček k odstranění.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email