Stav zpracování
NELZE VYŘÍDIT
Název hlášení
Prechod
Datum nahlášení
26.06.2021
Kategorie závady
Dopravní značení
Popis závady
Dobry den,
je v planu prechod pro chodce v ul. Trnovnaska hned nad Sometem?
Casto zde prechazeji chodci, prechod by se hodil, zejmena kvuli rychlym ridicum, kteri smer Panorama “trpi” narizenou zonou 30 a od krizovatky “od tucka” se radi hned rozjedou z kopecka…
Lokalita závady
Trnovanská, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, tato aplikace se nazývá "Hlášení závad" a slouží tedy k účelu, který vyplývá z jejího názvu.
Ke komunikaci s úřadem a úředníky používejte např. telefon, osobní jednání, e-mail apod.
Děkujeme za pochopení
Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email