Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad mimi popelnice
Datum nahlášení
26.07.2017
Kategorie závady
Černá skládka
Popis závady
Ulice Javorová - odpad o velkém objemu uložen mimo popelnice
Lokalita závady
ulice Javorová, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Požadavek na úklid odpadů v kontejnerovém stání jsme předali na svozovou společnost Marius Pedersen a.s.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email