Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Chybějící dopravní značení
Datum nahlášení
26.08.2020
Kategorie závady
Dopravní značení
Popis závady
Dobrý den.
V ulici Trnovanská a A. Sochora ba bylo vhodné doplnit dopravní značky přechodu pro chodce. Řidič netuší, že tam přechody jsou.
Jde o 3 přechody v lokalitě křižovatky Trnovanská a Antonína Sochora. Hlavně přechod vyznačený v lokalitě níže.
Přikládám mapu s vyznačením přechodů.
Toto označení chybí i v plánovaném zavedení zóny nejvyšší povolené rychlosti 30 km/h společně s umístěním 3 příčných prahů u přechodů pro chodce v ulici Trmovanská.
Děkuji
Lokalita závady
Trnovanská, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, zmíněné přechody pro chodce jsou součástí křižovatky a v takovém případě není nutné je označovat svislou dopravní značkou.
V ulici Trnovanská budou osazeny u přechodů pro chodce příčné prahy a příslušné svislé dopravní značení včetně označení přechodů značkou IP6. Značení tedy nechybí.
S pozdravem
D. Městka
odbor dopravy
MgM Teplice
Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email