Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nepořádek ve veřejné zelení
Datum nahlášení
26.08.2020
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Odpadky na pozemku parc.č. 1936/27 k.ú. Teplice - Trnovany. Nepořádek je téměř po celé hranici s budovou č.p. 1340.
Lokalita závady
Trnovany, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace již byla předána technikovi společnosti Marius Pedersen, která má na starosti údržbu zeleně.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email