Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nebezpečný, ohnutý strom
Datum nahlášení
26.09.2017
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Prosíme odstranění nebezpečného stromu (břízy bělokoré). Strom se nachází ve vnitrobloku uzavřeném
Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude prověřena dne 5/10/2017 na místním šetření.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email