Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Černá skládka
Datum nahlášení
26.09.2021
Kategorie závady
Černá skládka
Popis závady
V Doubravicích u silnice se objevuje černá skládka. Momentálně jsou tam pytle s odpadem pravděpodobně z rekonstrukce chatky.
Lokalita závady
Trnovany, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáno svozové společnosti k zajištění úklidu v režimu černých skládek.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email