Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Uschlé thuje
Datum nahlášení
26.10.2015
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dobrý den.
U Mušle v Šanovském parku u nového Wc ,byly vysazeny thůje, které zřejmě špatnou údržbou již po pár měsících, bohužel všechny uschly.
Lokalita závady
U Hadích lázní 1169/48, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Uschlé túje budou během listopadu 2015 odstraněny.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email