Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Vandalismus
Datum nahlášení
26.12.2019
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Dobrý den. Opět poškozený odpadkový koš před Rock Café v Alejní ulici. Vytržnící, co pravidelně narušují noční klid před tímto podnikem, se dopouštějí opakovaného vandalismu. Nejen trvalé rušení nočního klidu, ale i vandalismus. Myslím, že by se to ve městě nemělo trpět.
Lokalita závady
Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odpadkový koš před provozovnou Rock Café byl na žádost SBD Mír odstraněn.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email