Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nepořádek, odpadky
Datum nahlášení
27.02.2016
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Rozházené odpadky po trávníku v okolí Kudlichova pomníku na Nové Vsi.
Lokalita závady
Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odpadky byly odstraněny odstraněny.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email