Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Vylomené značky
Datum nahlášení
27.02.2019
Kategorie závady
Dopravní značení
Popis závady
Na ostrůvku s přechodem jsou vylomeny obě značky
Lokalita závady
ulice Duchcovská 45/142, Teplice, 415 03, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Značky v této části komunikace jsou ve vlastnictví a správě Správy a údržby silnic Ústeckého kraje, které informaci předáme.
S pozdravem
D. Městka
odbor dopravy
MgM Teplice
Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email