NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

270319_0c73

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškozená silnice, díra.

Datum nahlášení
27.03.2019

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Dobrý den, v tomto případě se jedná o ulici Juditina, foceno včera večer.

Lokalita závady
ulice Juditina 1722/18, Teplice, 415 01, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. V ulici Juditina bude v měsíci květnu provádět společnost SVS rekonstrukci vodovodu.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email