NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

270319_5ab0

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Spadlé provizorní oplocení nedokončeného hřiště

Datum nahlášení
27.03.2019

Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích

Popis závady
Nové hřiště bylo přesně za 1 týden zhotoveno, dodavatelem provizorně oploceno oranžovým “pletivem” a nyní během dalšího 1 týdne, kdy tu žádné práce neprobíhaly, vlivem větrného počasí, lidského faktoru či obojího, oplocení zcela lehlo na zem a některé děti tak již neoficiálně zahájily provoz. Doporučení: oprava provizorního oplocení, aby bylo zřejmé, že hřiště ještě není v provozu, v bezvadném technickém stavu (dceři se mimo jiné špatně vysvětluje, že se tam ještě nesmí a přitom se dívá na děti, které se houpou) nebo dílo, co nejdříve dokončit (asi chybí lavička, oplocení či doskočiště ??) a uvolnit k užívání. Děkuji za případné řešení.

Lokalita závady
část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení, na kontrolu prozatímního oplocení jsem vyslala správce hřišť, který dle možností uvede do původního stavu. V příštím týdnu by dodavatelská firma měla dodělat povrchy - dopadové zóny pod jednotlivými prvky a jakmile hřiště projde zahajovací revizí, může být oficiálně zprovozněno.


Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email