Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Spadlé provizorní oplocení nedokončeného hřiště
Datum nahlášení
27.03.2019
Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady
Nové hřiště bylo přesně za 1 týden zhotoveno, dodavatelem provizorně oploceno oranžovým “pletivem” a nyní během dalšího 1 týdne, kdy tu žádné práce neprobíhaly, vlivem větrného počasí, lidského faktoru či obojího, oplocení zcela lehlo na zem a některé děti tak již neoficiálně zahájily provoz.
Doporučení: oprava provizorního oplocení, aby bylo zřejmé, že hřiště ještě není v provozu, v bezvadném technickém stavu (dceři se mimo jiné špatně vysvětluje, že se tam ještě nesmí a přitom se dívá na děti, které se houpou) nebo dílo, co nejdříve dokončit (asi chybí lavička, oplocení či doskočiště ??) a uvolnit k užívání.
Děkuji za případné řešení.
Lokalita závady
část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení, na kontrolu prozatímního oplocení jsem vyslala správce hřišť, který dle možností uvede do původního stavu. V příštím týdnu by dodavatelská firma měla dodělat povrchy - dopadové zóny pod jednotlivými prvky a jakmile hřiště projde zahajovací revizí, může být oficiálně zprovozněno.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email