Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Okno s rozbitými okny, nejspíš i vypuštenými koly
Datum nahlášení
27.03.2019
Kategorie závady
Autovraky
Popis závady
Dobrý den, již minimálně rok si všímám auta, které je nejspíš opuštěné, nebo se o jeho stav majitel nestará.
Tak mě napadlo ho nahlásit.
Lokalita závady
ulice Pražská, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozidlo bude prověřeno.
Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email