NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

270418_161d

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškozená komunikace

Datum nahlášení
27.04.2018

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Nevyhovující stav komunikace v ulici Na Pastvinách. Vzhledem k tomu, že na konci ulice je betonárka je v ulici zvýšený provoz těžkotonážních vozů. Při průjezdu těchto vozů po takto zničené komunikaci dochází k velmi velkým otřesům přilehlé nádražní budovy, která je stále trvale obydlena. Žádám o vyspravení alespoň těch největších děr přímo před budovou. Děkuji Kusá

Lokalita závady
Na Pastvinách 721, Teplice, 415 01, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Stav prověříme místním šetřením a zařadíme do plánu lokálních oprav.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email