NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

270419_33b5

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Nakloněný strom

Datum nahlášení
27.04.2019

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Dobrý den, dovoluji si Vás upozornit na nebezpečí pádu vzrostlého, nakloněného dubu . Obávám se, že hrozí jeho pád na můj a sousední pozemek. Děkuji za kladné vyřízení.

Lokalita závady
část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne 16/5/2019 bude dřevina prověřena na místním šetření.


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email