NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

270421_b859

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Okapový svod. Nebezpečí pádu na komunikaci a poškození vozidel nedej bože riziko smrti při zasažení chodce.

Datum nahlášení
27.04.2021

Kategorie závady
Neudržované pozemky, které nejsou v majetku města

Popis závady
Na domě v ulici Jiřího z Poděbrad je uvolněný okapový svod . Hrozí pád do ulice.Jedná se o dům Jiřího z Poděbrad č.p.2 ,přesně přez ulici naproti jídelně u Kantora.

Lokalita závady
Smetanovo náměstí 775/2, Teplice, 415 01, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Bc. Tereza Havlínová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den,
děkujeme za nahlášení. Vlastník objektu byl vyzván k zajištění nápravy stavu objektu.

Bc. Tereza Havlínová, OŽP


Bc. Tereza Havlínová má v kompetenci:
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace populace městských holubů. Handicapovaná zvířata. Neudržované pozemky mimo majetek Statutárního města Teplice na jeho území.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email