NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

270519_ceda

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Větve z porostu zasahující do vozovky

Datum nahlášení
27.05.2019

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Na vozovce ulice Bystřanská ve směru na Prosetice od křižovatky s ul. U zámecké zahrady , zasahují přerostlé větve ze stromů a keřů do komunikace. Cyklisté jedoucí po této komunikaci jsou nuceni jezdi tak, že se pohybují daleko od bílé vodící čáry .

Lokalita závady
ulice Bystřanská, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude dne 30/5/2019 prověřena na místním šetření.


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email