Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Přebujelá vegetace
Datum nahlášení
27.05.2021
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Přebujelá vegetace ostružin na pozemku ve vlastnictví Magistrátu Teplice porostla plot a již prorůstá na můj pozemek, a to ze strany pole, z boční strany přebujelá vegetace trávy a náletových dřevin- U nemovitost K Zámečku 354 Sobědruhy-
Lokalita závady
K Zámečku 354, Teplice, 415 10, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, situace byla prověřena na místním šetření. Do konce měsíce června bude zeleň upravena.
-----------------------------------------------------------
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude dne 3/6/2021 prověřena na místním šetření.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email