Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Budova býv. KSČ
Datum nahlášení
27.06.2017
Kategorie závady
Nezařazeno
Popis závady
Dobrý den,
V budově bývalého KSČ (poliklinika) se stahují bezdomovci,kteří tu vykonávájí různé potřeby.Chodí tam i mladí lidé,kteří zde požívají omamné látky a znečištují přilehlé pískoviště.
Policii jak státní tak městskou není vidět. Prosím jde nějak tento objek zajistit?Už i rozebírají plot,který je okolo.
Děkuji za Vaši odpověď
Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět formou e-mailové zprávy předávám k odpovědi vedoucí odboru ÚPSŘ, Ing. Lence Mirgové, do jejíž gesce předmětná problematika spadá.
Děkuji za pochopení.
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email