NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

270721_f1f4

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Zeleň v chodníku

Datum nahlášení
27.07.2021

Kategorie závady
Neudržované pozemky, které nejsou v majetku města

Popis závady
Zeleň na Valech ze zahrad přerůstá přes chodníky, i šípky, trny, je to nebezpečné... Ulice Svatoplukova, Juditina a přilehlé kolmé ulice... Už s tím prosím něco udělejte, hlásím opakovaně a nic se neděje již několik měsíců...

Lokalita závady
Svatoplukova 1709/4, Teplice, 415 01, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Bc. Dominika Brzobohatá (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den,
děkujeme za nahlášení přerostlé zeleně, vyzveme vlastníka pozemku k nápravě.
S přáním hezkého dne,
Bc. Dominika Brzobohatá


Bc. Dominika Brzobohatá má v kompetenci:
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace populace městských holubů. Handicapovaná zvířata. Neudržované pozemky mimo majetek Statutárního města Teplice na jeho území.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email