NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

270816_cc21

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Odhozené nákupní vozíky

Datum nahlášení
27.08.2016

Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích

Popis závady
Chtěla bych upozornit na pohozené nákupní vozíky v našem městě.U kolejí u teplického hřbitova leží několik nákupních vozíků.Z auta jsem jich napočítala 7.Lokalita se nachází ve směru od hřbitova za kolejemi po levé straně u takové malé zděné budovy,asi trafostanice či co.V Zemské ulici u keramičky před kolejemi u sběrny se jich také několik povaluje.Není to škoda? A jak je toto vůbec možné,vždyť takový vozík není levná záležitost,takový vozík stojí 3-5 tisíc,i více.Pravděpodobně v nich sběrači vozí svoje ,,zboží" do sběren a pak ho odhodí.

Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vaše upozornění jsem zaslala na společnost AHOLD a PEENY, které provozují obchodní centra poblíž míst, kde se nacházejí odložené vozíky, které jsou jejich majetkem a požádala je o vyjádření k vzniklé situaci. Na takto odložené vozíky jsme společnosti obchodních center již několikrát upozorňovali. S pozdravem Jurčíková referent ODŽP MgM Teplice


Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email