Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Chybějící odpadkový koš
Datum nahlášení
27.09.2022
Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady
V ulici Sokolovská cesta (vnitrobloku) chybí odpadkový koš viz. stojan na koš na přiložené fotce
Lokalita závady
Řetenice, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Žádost na doplnění odpadkového koše byla předána na svozovou společnost Marius Pedersen a.s.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email