Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Chybějící kryt veřejného osvětlení
Datum nahlášení
27.11.2018
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Chybí kryt na lampě veřejného osvětlení, lampa číslo TP59114
Lokalita závady
ulice Metelkovo náměstí, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email