Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nesviti lampa
Datum nahlášení
27.12.2017
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Naproti domu cp. 2770 ve Vancurove ulici, stridave lampa sviti/nesviti
Lokalita závady
Vančurova, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Závada bude odstraněna.
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email