Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Chybí kontejner na tříděný odpad.
Datum nahlášení
28.01.2020
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Už minimálně týden schází kontejner na tříděný odpad, konkrétně kontejner na papír v kontejnerovém stání na adrese Přítkovská 1463/28 a 1462/30.
Lokalita závady
Přítkovská, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáno svozové společnosti k prověření, zda není kontejner někde v okolí a případnému zajištění doplnění.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email