NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

280120_f81e

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Nepořádek na Sokolovské cestě

Datum nahlášení
28.01.2020

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Dobrý den, prosím o prořezaní stromů v uluci Zrenjaninská v prostoru této ulice mezi objekty 294 a 295.Mezi těmito domy je v tomto prostoru deset stromů včetně dost nakloněné vrby, která již brzo bude větvemi dosahovat domu 294.Toto jsem již avizovala u pracovnice na družstvu Mír a dále jsem již dvakrát navštívila Vaši kancelář kde mě bylo přislíbeno pracovnicí že se na to půjde s. paní vedoucí podívat, tu jsem již v minulem roce náhodou potkala s architektem, a kontrolou klecí na popelnice. Tato ulice Sokolovská cesta se Vašemu magistrátu co se týká zmenšení travnatých ploch a instalací klecí které mě připomínají klece na zvířata.To že je dnes poptávka po parkovacích místech chápu, ale nemůže to byt na úkor zhoršení životního prostředí. Ze svých tří oken kam se podivám vidím jen zaparkovaná auta.

Lokalita závady
Trnovany, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude dne 30/1/2020 prověřena na místním šetření.


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email