NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

280221_8524

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Odpad vytěžený ze skruže na trávníku

Datum nahlášení
28.02.2021

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Někdo vytěžil odpad ze skruže, která leží dlouhodobě na trávníku a v minulosti mohla mít funkci něčeho jako květináč. Vytěžený odpad leží již dlouho vedle skruže a než dojde k jeho rozptýlení po okolí, tak by bylo dobré ho odvézt. Skruž je umístěna poblíž vchodu č.1658/5 na Doubravické ulici viz. situace

Lokalita závady
Doubravická, Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace byla dne 2/3/2021 prověřena. Jelikož se nejedná o ,,stavbu" ve vlastnictví města byly obesláni potencionální vlastníci.


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email