Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Rozbitý chodník
Datum nahlášení
28.03.2016
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Rozbitý chodník.Rozebraná zámková dlažba cca. 6 m2
Lokalita závady
ulice Masarykova třída, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Jedná se o závadu na pozemku, který není v majetku města.Vlastník byl vyzván k provedení opravy.
Milena Gartnerová už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email