Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad v lese
Datum nahlášení
28.03.2018
Kategorie závady
Černá skládka
Popis závady
Velké množství odpadu za garážemi a zdravotním střediskem "v lesíku" nad ulicí Trnovanská. Lesík je plný odpadků a za garážemi se odpad stále kupí. Děkuji, Hrabáková
Lokalita závady
Trnovany, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odpad z pozemků ve vlastnictví Statutárního města Teplice za garážemi bude odstraněn svozovou společností Marius Pedersen a.s. jako černá skládka. Pozemky v "Lesíku" nejsou v majetku města Teplice, proto bude jejich vlastník písemně vyzván k úklidu.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email