Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškození silnice
Datum nahlášení
28.03.2019
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Popraskaná, propadlá silnice. Po přejíždění nákladních aut, autobusů výrazné otřesy na domě ul. J. Koziny 689 /7 a hlučné rány!
Lokalita závady
ulice Jana Koziny 689/7, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu jsme zařadily do plánu oprav v jarním období. Opraveno 8.4.2019
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email