Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Sekání trávníků
Datum nahlášení
28.04.2017
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Při sekání trávníků jsou soustavně odletující travou
a někdy i bohužel kaménků znečišťována zaparkovaná auta. Jedná se o dosekávání strunovými sekačkami i když se dá sekačka nasměrovat tak aby na vozidla nesměřovala.
Lokalita závady
ulice Javorová, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Zprávu předám technikovi firmy Marius Pedersen. a.s.Děkuji
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email