Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Špatně vyspádovaný chodník
Datum nahlášení
28.05.2019
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
U zastávky autobusů Zámecká zahrada se na chodníku tvoří ohromné louže.
Lokalita závady
ulice Alejní, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu zařadíme do plánu oprav.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email