Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nelegální reklama na dopravním značení
Datum nahlášení
28.05.2019
Kategorie závady
Dopravní značení
Popis závady
Na silnici 1/13 ze směru od Dubí je mezi Kauflandem a sjezdem na kruhový objezd Bílinská 2x připevněna nelegální reklama na restauraci U Soudu přímo na dopravním značení. Dále v ulici Lounská před odbočením do Ruské je reklama na veřejné zeleni a v ulici Ruská na lampě VO. Již v minulém týdnu jsem hlásil městské policii jeden podnět, který byl odstraněn. Tyto reklamy se objevily nyní, prosím o nápravu a v tom lepším případě o správní řízení. Provozovatel restaurace koná dle vlastních potřeb nehledě na legislativu.
Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět jsem již předal kolegyni Ing. Tvrdíkové, která řeší tyto přestupky. Pokud budete mít v budoucnu podobné postřehy či podněty, můžete se obrátit přímo na ni (kontakt: tvrdikova@teplice.cz, 417 510 905).
S pozdravem
D. Městka
odbor dopravy
MgM Teplice
Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email