Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozený kryt kanálu
Datum nahlášení
28.06.2018
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Otevreny a poskozeny kryt kanalu
Lokalita závady
Fráni Šrámka, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu předáváme k řešení Správě a údržbě Ústeckého kraje, neboť komunikace v ul. Fr. Šrámka je v majetku Ústeckého kraje.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email